W trosce o nasze rodziny powstały żaluzje a ponadto rolety fasadowe

Posiadasz ogromne okna? Chcesz zasłonić się przed słońcem i w dodatku mieć dopasowane żaluzje do fasady budynku? Aktualnie wszystko to zapewniają nietuzinkowe i modne rolety i żaluzje. Do zabezpieczenia mieszkania potrzebujemy niewiele, lecz warto zainwestować w żaluzje fasadowe.

 

W trosce o nasze rodziny a także ich bezpieczeństwo powstały żaluzje a dodatkowo rolety fasadowe w modnych kolorach oraz wymiarach. Są one dopasowywane do wymiarów drzwi tarasowych i balkonowych oraz okien. Nowoczesne projekty w zabezpieczeniu okien naszych domów i mieszkań przed włamaniem oraz dodatkowo osłonięciem się przed promieniowaniem UV. Dzięki temu możesz czuć się komfortowo, mając możliwość ustawienia żaluzji na typ dzień/noc, w tym trybie wpuszczane jest po części dzienne światło, a częściowo nasze wnętrze jest zasłonięte. Rolety zewnętrzne a także wewnętrzne mogą zasłonić nasze okna, a fasadowe to typ zewnętrznych rolet, jakie są odporne na różne a także zmienne warunki atmosferyczne. W dodatku możemy dobrać je kolorystycznie do tynku domu albo bloku mieszkalnego, zachowując przy tym nietypowy wygląd.

 

Rolety są wytwarzane z różnych materiałów, od drewnianych po PCV, jakie wytrzymują na długie lata. Żaluzje mogą być otwierane automatycznie przy pomocy pilota albo zdalnie, z wykorzystaniem aplikacji w naszym telefonie. W katalogu produktów sklepów występują także tradycyjne żaluzje oraz rolety, które otwierane są mechanicznie, ręcznie. Żaluzje możemy otwierać do połowy okna, zablokować, żeby małe dzieci nie dosięgnęły mechanizmu. Doskonale nadają się do rodzinnych domów a także pokoików dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *