Netia Mobile proponuje klientom rozmowy bez limitu.

Netia jest jednym z telekomunikacyjnych operatorów na rynku, zapewniającym usługi mobilne, telewizyjne a także internetowe|trudniący się dostawą usług telewizyjnych, mobilnych a także internetowych.

Własną ofertę kieruje dla do osób prywatnych a dodatkowo do korporacji. Różnorodna oferta Netii ma korzystne rozwiązania, które są dostosowane do potrzeb klientów. W wypadku usług internetowych każdy klient może wybrać między różną szybkością internetu światłowodowego albo mobilnego. Liczne pakiety telewizyjne pozwolą na dostęp do bardzo wielu programów telewizyjnych a także stron z serialami a także filmami. Z kolei Netia Mobile oferuje klientom nielimitowane rozmowy a ponadto nielimitowane SMSy i MMSy.

Głównym wyróżnikiem spółki są zestawy , które łączą internet netia, telefon oraz telewizję w bardzo dobrych cenach, wielkie korzyści dla klientów firmy. Istnieją też liczne promocje na usługi dla domów a także dla korporacji.Łatwy kontakt telefoniczny czy mailowy bądź w stacjonarnych lokalach znajdujących się na terenie całej Polski pozwala na uzyskanie informacji dotyczących każdego pakietu i każdej usługi. Doświadczona kadra pracowników służy radą dla klienta i pomaga rozwiązać wszystkie wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *