Spacer nocą po rynku w Bolesławcu powinien być w planie turystycznym każdego z was.

Myślę, że każdy, kto kocha podróże i odwiedzanie przeróżnych intrygujących i pięknych miejsc, winien pojechać do Bolesławca. To polskie miasto , które położone jest na Dolnym Śląsku zaliczane jest do jednych z najładniejszych miejscowości, więc należy je zwiedzić.

 

Nie tylko i wyłącznie ze względu na piękną ceramikę, z jakiej to miasto jest słynne, ale także w celu doświadczenia innych turystycznych atrakcji , które są oferowane na miejscu. Naturalnie nie ujmując niczego tutejszej ceramice – jest przepiękna i powinno się zwiedzić poświęcone jej muzeum, jeżeli nie zechcemy kupić egzemplarza jako pamiątkę do mieszkania. Najpiękniejszym miejscem w Bolesławcu jest stary rynek. Jeżeli chodzi nam o oferty noclegowe –  noclegi bolesławiecgwarantuje mnóstwo lokalizacji niedaleko rynku, dzięki czemu można szybciej i częściej być na nim. A jest po co, bo odnowione, różnokolorowe budynki robią niesamowite wrażenie. Pod wieczór jest dużo lepiej, ponieważ władze miejskie uruchamiają iluminacje podkreślające piękno okolicznych budowli.

 

Spacer nocą po rynku w Bolesławcu powinien być obowiązkowym punktem w każdym turystycznym planie zajęć. Kolejnym ciekawym miejscem do zaliczenia jest tutejsza bazylika, która to jest lokalnym zabytkiem, a park, który otacza bazylikę jeszcze dopełnia piękna tego miejsca. To prawdziwa okazja dla ogromnych fanów wiekowych budowli. Co więcej, co każdego turystę powinno bardzo ucieszyć, jeśli chodzi o hotel Bolesławiec należy do jednych z tańszych lokalizacji turystycznych. Weekend lub wakacje spędzone w tym hotelu wychodzą przystępnie cenowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *