Ruszta przeznaczone do chlewa

Z pewnością każdy kto hoduje trzodę chlewną zdaje sobie sprawę jak ważne są betonowe ruszta. Znaleźć można też ruszta do obory dla osób, które hodują krowy.

Ruszta z betonu posiadają ogrom plusów, a zwłaszcza:
*zastosowanie wysokiej jakości betonu, zazwyczaj klasy C35/45, który charakteryzuje się przesiąkliwością 5% i jest zgodny z normą PN – EN 12390 – 8
*znakomitą powierzchnią, po której się stąpa jest beton jednofrakcyjny, który posiada najlepszą szorstkość
*występuje wysoka zdolność drenażu, ponieważ przekrojem są beleczki o kształcie litery T
*znacznie ograniczona emisja amoniaku przez zastosowanie nienasiąkliwego betonu wysokiej klasy
*cała konstrukcja jest dokładnie chroniona przed korozją poprzez dogłębną ochronę stali zbrojeniowej
*możliwość zastosowania podrusztowych belek zintegrowanych z rusztami w formie systemu magazynowania ,na przykład gnojowicy w chlewach
Takie ruszty są zazwyczaj produkowane w różnych rozmiarach. Wyróżnia się ruszta do obory betonowe podstawowe a także przejezdne. Możliwa jest także konfiguracja powierzchni po której się stąpa.

Ruszta przeznaczone do obory są tworzone ściśle z obowiązującymi przepisami prawnymi i normami zawartymi w UE. Wersje są skategoryzowane według obciążenia, poprzez co możliwe jest spełnienie wszystkich wymogów klientów. Możliwe jest kupienie rusztów przejazdowych, po których będą w stanie przejechać maszyny o nacisku nawet trzech t na oś.
Szeroki wybór najlepszych pod względem jakości rusztów z betonu umożliwia uzyskanie suchego oraz środowiska w oborze albo chlewni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *