Wybranie właściwego zapachu dla mężczyzny jest wyzwaniem.

Jednym z najbardziej luksusowych podarunków, jakimi można w prosty sposób pokazać jak ukochany mężczyzna jest nam bliski i w jakim stopniu znamy go są markowe perfumy męskie. Wybranie odpowiedniego zapachu dla mężczyzny jest jednak sporym wyzwaniem, ale któremu jesteśmy w stanie sprostać.

1. Obsession Night for men, Calwin KleinJest to zapach opracowany dla tych mężczyzn, których przeznaczeniem jest sukces, którzy mają w zwyczaju prowokować.Niezmiernie uwodzicielskie nuty gruszki i kardamonu dadzą razemspędzanym chwilą pikanterii, seksownej tajemniczości i magnetyzmu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: nuty wodne, gruszka, kardamon
nuta serca: czarny zamsz, gałka muszkatołowa, cynamon, gałka muszkatołowa, cynamon, czarny zamsz, drzewo sandałowe
nuta bazy: żywica labdanum, paczuli, wanilia, wetiweria.

2. Giorgio Armani, Eau de Cedre
To zapachy przyrządzone dla mężczyzny eleganta.Ta butelka jak i poprzednie są inspirowane fasonem marynarek męskich, dlatego woń włoskiej bergamotki z esencją cytryny mają na celu być wspaniałym elementem ubioru mężczyzny, dodatkiem, jaki sprawi, iż nikt nie będzie mógł przejść koło niego obojętnie.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: bergamotka, cytryna i szałwia
Nuty serca: liść fiołka, kardamon i kmin
Nuty bazy : zamsz, esencja cedrowa, czarna herbata i nuty drzewne.
3. Christian Dior, Sauvage
Zagadkowy mrok pustynny o zmierzchu, połączenie chłodu nocy z gorącym, suchym powietrzem – to właśnie jest ukryte w zagadkowym opakowaniu flakonu. Idealny zapach dla tych mężczyzn, którzy to pragną owiać nutą tajemnicy, ale i magnetyzmu, to perfum zmysłowych uwodzicieli.

Nuty głowy: bergamotka
Nuty serca: syczuański pieprz, lawenda, gałka muszkatołowa, anyż
Nuty bazy: wanilia, ambroxan.

Każda buteleczka z perfumami opowiada swoją historię, każde otwarcie takiej buteleczki to miliony doznań – niech więc kupione dla niego perfumy opowiedzą mu ją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *